Sorry, your browser doesn't support Java(tm).

 

 

Skąd brać czystą wodę ?Tylko ok. 1% wyprodukowanej w Goczałkowicach wody pitnej jest zużywane do celów czysto spożywczych. Olbrzymią część zużywa przemysł, tą samą wodą pitną podlewamy trawniki, myjemy samochody, zmywamy ulice, w tej wodzie pierzemy, zużywamy jej do sanitariatów itp. Stąd też najbardziej logiczne i ekonomiczne jest uzdatnianie wody do celów kulinarnych tam gdzie się jej najwięcej spożywa - w kuchni.
Od 30-tu lat na świecie wodę do celów spożywczych uzdatnia się filtrami odwróconej osmozy. Odwrócona osmoza jest to proces, w którym woda zanieczyszczona przenika pod wpływem ciśnienia z sieci, przez półprzepuszczalną membranę. Przechodzą przez nią pojedyncze cząsteczki wody, kierowane do zbiornika, zatrzymują się natomiast wszelkie zanieczyszczenia, które są w wodzie rozpuszczone - szczególnie te, chemiczne, kumulujące się w organizmie.

W rezultacie otrzymujemy czystą, zdrową i smaczną wodę.

Dzisiaj metoda odwróconej osmozy cieszy się na świecie największym powodzeniem ze względu na jej skuteczność. Sięgają po nią coraz częściej wszyscy co chcą chronić siebie i swoich swoich bliskich, producenci wszelkich produktów spożywczych, producenci kosmetyków, lekarstw, właściciele gastronomii, hoteli, aptek, salonów kosmetycznych, itp. Rozumiejący, że jakość produktu to jakość użytej wody do jego wytworzenia. Można powiedzieć, że jest to technologia XXI wieku.

 

Czy Ty też chcesz mieć czystą wodę.

Zadzwoń lub napisz!!!

  • czysta woda to uniknięcie kamieni nerkowych, zwapnień, alergii, wrzodów itp. schorzeń
  • czysta woda to inwestycja, która zwraca się już po 8 miesiącach
  • czysta woda to koszt tylko 2-6 groszy a nie 1-3 zł za litr kupowanej niepewnej jakości
  • czysta woda to najlepsza gwarancja zdrowia w Twoim domu, zakładzie lub firmie

Sprawdź co pijesz !!!

Wykonujemy darmowe badanie wody.

Czy gdzieś w Polsce jest jeszcze czysta woda?
Pomiary w Czarnym Stawie Gąsienicowym ,Zmarzłym Stawie, wykazują że tak.
Część ludności z Zakopanego taką czystą jak na zdjęciu wodę używają do dziś.

 

Pomiar wody w Czarnym Stawie Gąsienicowym